We organize a summer conversation English course for Ph.D. students and CVUT employees once again !

Letní konverzační kurz angličtiny pro doktorandy a zaměstnance ČVUT v Praze

Termín konání: 3. 6. – 14. 6. 2019 po-pá 9:00 až 12:30 hod.
místo: FEL ČVUT Dejvice
cena: 1000,- Kč

koordinátor akce:    Ing. Jakub Svatoš, Ph.D.
                                katedra měření FEL
                                svatoja1 [at] fel.cvut.cz

Výuka probíhá každý všední den v dopoledních hodinách ve skupinách o několika úrovních v prostorách Fakulty elektrotechnické v Dejvicích. Učitelé jsou zkušení američtí lektoři, kteří se postupně v daných skupinách vystřídají. Po dva týdny budete mít možnost se ponořit do autentického prostředí vytvořeného americkými lektory a zdokonalit si angličtinu. Během kurzu dochází k neformálním setkáním s lektory, poznávání kulturních rozdílů, navazování přátelských vztahů, odbourávání bariér v komunikaci s rodilými mluvčími i k zajímavým diskuzím. Poslední den bude v případě zájmu vyhrazen na závěrečnou party.

Krátký report z loňského kurzu najdete ZDE.

Kapacita kurzu je omezena !

Přihlášky  - přihlášky posílejte na emailovou adresu svatoja1 [at] fel.cvut.cz. Do předmětu zprávy napište LKKA. V odpovědi obdržíte detaily provedení platby.
Poplatek – 1000 kč bude uhrazen na účet fakulty, detaily platby obdržíte včas emailem.